O nás

Naše mise

Jsme skupina Profitak. Sdružujeme týmy šikovných lidí, které tvoří poctivé produkty pro e-commerce, spravují majetek či dodávají výpočetní výkon. Klientům pomáháme od roku 2010. Jsme společnost Profitak. Mateřská společnost holdingu, která pomáhá ostatním týmům zajištěním společných potřeb. Od backoffice, přes management, po exportní vývoj technologií.

#JsmePROFITAK

Sdružujeme týmy šikovných lidí. Usilujeme o to být špičkami ve svých oborech a stabilními partnery – klientům i sobě navzájem.

Patří mezi nejpoužívanější nástroje pro automatizovanou správu inzerce na srovnávačích zboží v ČR i zahraničí. Denně při rozumných nákladech zrychluje úpravy datových feedů. Funguje online z jednoho místa, pro jakýkoliv počet e-shopů a bez zásahu vývojáře.
Marketingoví odborníci, kteří pomáhají e-shopům růst. Spočítají, kolik vám vydělá každá koruna, kterou do marketingu vložíte. Vašemu byznysu se na míru postarají o inzerci na srovnávačích zboží, PPC, SEO, obsah nebo o všechny marketingové kanály naráz.
Tým vývojářů aplikací, které marketérům a e-shopařům pomáhají naplno využít potenciál srovnávačů zboží. Mezi jejich nejznámnější produkty patří všestranný biddingový automat Bidding Fox a nástroj pro automatizovanou cenotvorbu Pricing Fox.
Nástroj, se kterým propojíte všechny e-shopy a marketplaces, na kterých prodáváte, a z jednoho místa vyřídíte každou objednávku. Nabízí také vlastní překladač na bázi AI, který pomůže s expanzí do zahraničí či překlady dat od cizojazyčných dodavatelů.
Poskytuje komplexní nástroje na práci s produktovými obrázky a buduje komunitu kolem image marketingu. E-shopaři a agentury jeho pomocí automatizovaně vytváří poutavou obrazovou reklamu a odstraňují problémy, které s inzercí obrázků souvisí.
Chytrý datový integrátor, který za e-shopaře a marketéry vyřeší napojení dodavatelských dat do internetových obchodů. Umožňuje, aby automaticky proudila od dodavatelů přes skladové či účetní systémy přímo na stránky e-shopu či do reklamního systému.
Společnost se specializuje na pronájem virtuálních a fyzických serverů, jejich zálohování a správu. Svým klientům zároveň poskytuje oborové know-how a konzultace k tomu, jak správně vybrat serverové technologie a vhodně je implementovat do provozu.

Čím žijeme

Aktuální témata, která rezonují v našich týmech.